Mentalista

Galeria zdjęć

Mentalista

Autor: Lackberg Camilla , Fexeus Henrik

Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca

Data wydania: 2022

Liczba stron: 680

Sprawdź dostępność

Po kliknięciu w sprawdź dostępność przekierujemy Cię do naszego katalogu online, w którym będziesz mógł zarezerwować tę pozycję


Pierwsza część wyjątkowej trylogii kryminalnej

Zaskakujący duet autorów.

Międzynarodowy fenomen czytelniczy

W parku rozrywki w centrum Sztokholmu zostaje znaleziona skrzynia iluzjonisty ze zwłokami młodej kobiety przebitej mieczami.

Policja staje wobec pytania: czy ma do czynienia z nieudaną sztuczką magiczną, czy z brutalnym morderstwem?

Prowadząca śledztwo Inspektor sztokholmskie policji Mina Dabiri, korzysta z pomocy Vincenta Waldera, mentalisty, eksperta od mowy ciała i świata iluzji.

Szybko znajdują powiązania z wcześniejszą zbrodnią, rzekomym samobójstwem kobiety. Śledczy zdają sobie sprawę, że ścigają bezwzględnego seryjnego mordercę. Muszą go powstrzymać, zanim ofiar będzie więcej… Czy zdołają to zrobić, mimo własnych demonów i sekretów przeszłości?

Rozpoczyna się wyścig z czasem, a zegar wciąż tyka. Muszą być o krok przed mordercą aby położyć kres temu szaleństwu.

Niezwykła zdolność Camilli Läckberg do odkrywania otchłani ludzkiej duszy połączona z psychologicznymi umiejętnościami jednego z najbardziej cenionych mentalistów na świecie Henrika Fexeusa.

„Po raz pierwszy piszę książkę jako współautorka.  Obydwoje jesteśmy dla siebie wyzwanie i motorem do rozwoju warsztatu pisarskiego” – mówi Läckberg w komunikacie prasowym.

„Większość życia spędziłem na zastanawianiu się, jak kontrolować ludzką psychikę. Teraz móc zrobić to w formie książki razem z Camillą, znawczynią szalonych umysłów i mistrzynią intrygi, jest spełnieniem marzeń ”- mówi Fexeus.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Wiadomość została wysłana