Tyle pamiętam

Galeria zdjęć

Tyle pamiętam

Autor: Dulewicz Beata

Wydawnictwo: Szósty Zmysł

Data wydania: 2022

Liczba stron: 470

Sprawdź dostępność

Po kliknięciu w sprawdź dostępność przekierujemy Cię do naszego katalogu online, w którym będziesz mógł zarezerwować tę pozycję


Kochająca mama, nieobecny ojciec. Cudowny chłopak, bolesna miłość.
Życie nie jest bajką, którą opowiada nam się w dzieciństwie do snu.

Lata sześćdziesiąte. Kingę wychowywała mama – ojciec porzucił je obie jeszcze zanim się urodziła. Dostawała od niej mnóstwo wsparcia, jednak dotkliwie odczuwała brak drugiego rodzica. Musiała walczyć z bezmyślnymi komentarzami oraz okrutnym traktowaniem rówieśników. Te niełatwe przeżycia sprawiły, że wyrosła na osobę z niską samooceną i ograniczonym zaufaniem do ludzi.

Lata osiemdziesiąte. Nastoletnia Kinga spotyka Jurka, sąsiada wujostwa, u których spędzała wakacje. Zakochuje się pierwszą, szalenie silną miłością. Dzięki chłopakowi nabiera pewności siebie, a świat zyskuje zupełnie nowe barwy.

Lata pełne bólu. Niestety nic nie jest dane na zawsze. Miłość, która miała być wybawieniem, stała się długoletnią udręką…

Opowieść Kingi to niezwykle poruszająca historia – wywoła u Was łzy, uśmiech i rumieńce. Niezwykły debiut Beaty Dulewicz rozpoczyna dylogię Tyle pamiętam.

Zapamiętacie tę pozycję na długo!

„Tyle pamiętam to historia utkana marzeniami, wszechogarniającym uczuciem szczęścia i miłości, ale także bólem, żalem i tęsknotą. To powieść, która zaczyna się pozornie prosto, ale z każdą kolejną stroną wciąga do swojego przejmującego świata, wywołując całą paletę niesamowitych emocji, a pod koniec nie ma szans, żeby nie uronić łez. Autorka co chwilę serwuje nam niespodziewane zwroty akcji, które czasem dają nadzieję na lepsze jutro, a innym razem miażdżą bezlitośnie serce. Sięgnij po tę pozycję i przenieś się do świata bohaterów. To nie jest zwykły romans, to prawdziwe życie. Polecam!”
K.A. Figaro, autorka

„Radość. Smutek. Szczęście. Łzy. Historia, która mogła wydarzyć się naprawdę. To powieść o potędze miłości. O tym, że dzięki niej można przenosić góry, ale również potrafi sprawić, że upadniemy na samo dno. Czy przeznaczenie naprawdę istnieje? Czy warto dać drugą szansę? Ta książka to wulkan emocji. Jestem pewna, że zajmie wyjątkowe miejsce w Waszych sercach.”
Małgorzata Rutka, @blaskksiazek

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Wiadomość została wysłana