RUSZAJĄ PRZYGOTOWANIA DO GMINNEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA

Biblioteka Publiczna wraz z Zespołem Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Słopnicach serdecznie zapraszają wszystkie dzieci do udziału w kolejnej edycji Gminnego Konkursu Pięknego Czytania. Celem konkursu jest popularyzacja literatury dziecięcej i młodzieżowej wśród dzieci, jak również doskonalenie nauki czytania.

Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch etapach: szkolnym, a następnie zwycięzcy etapów szkolnych zaprezentują się na etapie gminnym zaplanowanym w dniu 1 kwietnia o godz. 11.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Słopnicach.

Poniżej zamieszczony regulamin konkursu, z którym należy się zapoznać.

Materiały do konkursu dostępne są w bibliotekach szkolnych i bibliotece publicznej. Organizatorzy przygotowali liczne nagrody dla uczestników i serdecznie zapraszają do udziału w konkursie!