UWAGA, UWAGA ! KONKURS NA 25. LECIE NASZEJ GMINY SŁOPNICE!

Gminna Biblioteka Publiczna w Słopnicach i Zespół Placówek Oświatowych organizuje jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy ze względu na Jubileusz 25. lecia Naszej Gminy Słopnice, Gminny Konkurs literacko-plastyczny pod hasłem ” NASZEJ GMINIE NA URODZINY”.

Zasady są bardzo proste. Wykonujemy prace plastyczną przedstawiającą nasze ulubione miejsce w Słopnicach w formacie A3, albo prace literacką w formie życzeń z okazji 25 rocznicy powstania Gminy Słopnice, również w formacie A3. Konkurs przeznaczony dla uczniów klas 1 – 8 ze szkól z terenu Słopnic.

Oprócz ciekawych nagród i dyplomów pamiątkowych przygotowanych dla zwycięzców, wybrane prace zostaną wyeksponowane na wystawie podczas uroczystej sesji Rady Gminy Słopnice.

Termin nadsyłania prac mija 23 maja 2022 r. Prace dostarczamy do biblioteki publicznej w Słopnicach.

Poniżej Regulamin konkursu:

Życzymy bardzo ciekawych pomysłów i liczymy na Was !!!