LAUREACI MARATONU CZYTELNICZEGO W GMINIE SŁOPNICE

Dnia 18 kwietnia odbyły się przesłuchania w ramach powiatowego konkursu MARATON CZYTELNICZY w Gminnej Bibliotece Publicznej w Słopnicach. Zadaniem uczestników było przeczytanie fragmentu z książki Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem” oraz wybranego przez siebie fragmentu z ulubionej książki. Był to pierwszy etap, z którego trzy najlepsze osoby przechodzą do etapu na szczeblu powiatowym. Komisja w składzie: Przewodnicząca Joanna Michalik – Dyrektor MBP w Limanowej, Paulina Ablewicz – kierownik Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu Filia w Limanowej (Partner konkursu) oraz Maria Trzupek – instruktor do spraw realizacji zadań biblioteki powiatowej wyłoniły następujących laureatów:
I miejsce: Jakub Król, SP Nr 3
II miejsce: Natalia Kaim, SP Nr 1
III miejsce: Bartłomiej Twaróg, ZSPiP
Wyróżnienia:
Maksymilian Witkowski, ZSPiP
Weronika Grucel, SP Nr 4
Wyróżnienia MBP w Limanowej:
Zofia Michura, SP Nr 1
Anna Kowalczyk, SP Nr 4
Roksana Kaim, ZSPiP
Martyna Zborowska, SP Nr 3,

Dyplomy za udział: Oliwia Mroszczak, SP Nr 3, Nikodem Bednarczyk, SP Nr 1
Wszystkim serdecznie gratulujemy a laureatom I, II i III miejsca mówimy: – do usłyszenia na etapie powiatowym! GALERIA