Aktualności

OBÓZ SPORTOWY

OBÓZ SPORTOWY

W dniach 27 czerwca do 2 lipca br. na obiektach Gminnego Kompleksu Sportowego w Słopnicach odbył się dochodzeniowy obóz sportowy dla dzieci z terenu naszej Gminy. W obozie wzięło blisko 60 dzieci, które pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej rozwijały swoje sportowe umiejętności piłkarskie. W chwilach wolnych od treningów uczestnicy obozu wyruszyli na pieszą wyprawę na Miejską Górę w Limanowej, byli w kinie i korzystali z zajęć na basenie. Była również okazja rozegrać mecze sparingowe z zaprzyjaźnionymi akademiami piłkarskimi z Niedźwiedzia i Limanowej. Sporą atrakcją dla uczestników była okazja spotkania się z sympatycznym, ośmiokrotnym reprezentantem Polski i zawodnikiem Wisły Kraków Konradem Gruszkowskim, który był wychowankiem Turbacza Mszana Dolna. Dzieci zadawały piłkarzowi liczne pytania, na które chętnie udzielał odpowiedzi.

Na zakończenie obozu odbyły się mecze rodzice kontra dzieci, które obfitowały w wiele zabawnych sytuacji. Po wspólnej integracji, każdy uczestnik otrzymał dyplom ukończenia obozu wraz z pamiątkowym medalem.

Serdecznie podziękowania należą się Wójtowi Gminy Słopnice Panu Adamowi Sołtysowi i Prezesowi Klubu Sportowego Sokół Słopnice Adrianowi Kaimowi za udostępnienie obiektu i transport. Firmie Tymbark za ufundowanie soczków oraz Panu Henrykowi Bolsęga za ufundowanie lodów.