SPOTKANIE Z NIECODZIENNYM GOŚCIEM W BIBLIOTECE!

W ramach 21. Tygodnia Bibliotek, mieliśmy okazję gościć Pana Zbigniewa Kołba, pisarza i fizjoterapeutę, absolwenta Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Z wykształcenia mgr rekreacji ruchowej. Na spotkanie autorskie zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Słopnicach przybyli zaproszeni uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr4 w Słopnicach wraz z Panią Dyrektor Anną Święch i nauczycielami. Nasz Gość jest autorem książki pt.”Znajdź mnie i kiedyś odwiedź”, której lektura pozwala dziecku na naukę poprzez zabawę. Chętnie spotyka się zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi promując przede wszystkim zdrowy styl życia. Młodych słuchaczy zachęca także do czytania książek i zdobywania wiedzy cytując motto ze swojej książki „Uczymy się dla siebie, a najbliższym sprawiamy radość tym, co umiemy”. Podczas tego godzinnego spotkania Zbigniew Kołba przekazał uczestnikom sporą dawkę cennej wiedzy, którą warto wcielić w życie.

Na koniec spotkania możliwe było zakupienie książki z dedykacją od autora oraz wspólne zdjęcie. Bardzo dziękujemy za inspirujące spotkanie!