UWAGA PRZEDSZKOLAKI! GMINNY KONKURS RECYTATORSKI DLA PRZEDSZKOLI „WIERSZE ZNANE I LUBIANE” !

Gorąco zapraszamy wszystkich przedszkolaków z naszej gminy do udziału w konkursie recytatorskim pn. „Wiersze znane i lubiane”. Zadaniem uczestnika będzie recytacja dowolnego wiersza spośród autorów: Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Stanisława Jachowicza, Wandy Chotomskiej, Andrzeja Grabowskiego i Joanny Papuzińskiej.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat, uczęszczających do przedszkoli z terenu Gminy Słopnice. Zmagania recytatorskie w etapie przedszkolnym jak i gminnym będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych 3– 4-latki oraz 5– 6-latki.

Organizatorami Konkursu są Gminna Biblioteka Publiczna w Słopnicach i Przedszkole Samorządowe przy ZPO w Słopnicach. Etap Gminny zostanie przeprowadzony 11 czerwca (tj. wtorek), o godz. 9.30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Słopnicach.

Czekamy na was!!!