RODZINNY KONKURS NA PISANKĘ WIELKANOCNĄ

Zapraszamy wszystkie dzieci z terenu Gminy Słopnice do udziału w Konkursie na Pisankę Wielkanocną. Organizatorami wydarzenia są Gminna Biblioteka Publiczna w Słopnicach i Szkoła Podstawowa Nr 4. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas 0 -8 szkół podstawowych. W tym roku zadaniem jest wykonanie pisanki wielkanocnej, techniką dowolną z użyciem materiałów (np. sznurek, suszone kwiaty, owoce, różnego rodzaju ziarna, drewno, bibuła, krepina, włóczka, papier, gałązki, itp.) Prace należy złożyć w swoich szkołach podstawowych do dnia 18 marca 2024r. Po etapie szkolnych prace, które zwyciężyły trafią do etapu gminnego, gdzie komisja 22 marca 2024 r. wyłoni zwycięzców.

Na wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 27 marca 2024 r. o godz. 11.00 w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Słopnicach.

Czekamy na Wasze prace i życzymy oryginalnych pomysłów.

Serdecznie zapraszamy!!!

Poniżej regulamin konkursu.